Zavřít

NOVĚ ZRENOVOVANÉ MOBIL-HOME
V KEMPU MARE E PINETA

KEMP MARE PINETA KEMP MARE PINETA

PROHLÉDNOUT
0

Informace k pobytu

Lokalita:
Caorle
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní
Cena od:
3 430 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K POBYTU

POPIS POBYTU

Camping Marelago

Pěkný prostorný a nový kemp Camping Marelago se nachází v blízkosti písečné pláže (cca 200 m) v letovisku Caorle – Altanea, uprostřed zeleně a poblíž uměle vytvořeného jezera. V areálu se nachází recepce s wifi, bazén pro dospělé a dětské brouzdaliště, sluneční terasa, bar a malý obchod, prádelna (na žetony), dětské hřiště, společný venkovní gril a parkoviště. Od kempu k pláži jezdí turistický vláček zdarma. Sportovní vyžití nabízí nedaleký Sporting Club Altanea.

Ubytování v mobil-homech

Dobře vybavené mobil-homy mají vlastní sociální zařízení (koupelnu s umyvadlem a sprchou a samostatný záchod s umývadlem), TV/SAT, Wi-Fi, klimatizaci, trezor, venkovní dřevěnou terasu se stolkem a židlemi a parkovací místo. Max. počet lůžek je 5.

Pláž

Pláže: Písečné s pozvolným vstupem do moře, jsou tedy vhodné i pro děti. Pláž je vzdálená cca 100 – 300 m. Od kempu k pláži jezdí turistický vláček zdarma. Možnost pronájmu slunečníku a lehátek za poplatek.

Stravování

Strava: Vlastní – možnost vaření v mobil-home, nákupy můžete uskutečnit v minimarketu, který je přímo v areálu kempu. Stravovat se můžete také v restaurace nebo pizzerii, které se nachází v nedaleké obchodní galerii La Quercia.

Doprava

Doprava: vlastní nebo autobus.

Okolí

Benátky, aquapark v Caorle, Caorle, Gardaland, Verona, Padova, Terst, Portogruaro.

Pořadatel zájezdu: Azzurro Tour Operator S.r.o.


TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2022

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2022 s naší cestovní agenturou. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2022 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 33

    JIŽ 33 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové pobyty

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2022

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2022
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s Cestovní agenturou od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K POBYTU