0

Již 32 let nám věříte

Vážení zákazníci, těšíme se na Vás na všechny, kteří s naší cestovní kanceláří již dvacátý sedmý rok cestujete za krásami Evropy. Doufáme, že Vaše důvěra k naší cestovní kanceláři bude trvat i nadále a vyberete si některý zájezd z naší široké nabídky. Pokud se s naší nabídkou setkáváte poprvé a máte již špatné zkušenosti s jinými cestovními kancelářemi, věříme, že pro Vás bude zárukou nejen náš bohatý program, ale i dlouhá tradice naší firmy.

Pobytové zájezdy u moře

Na těchto internetových stránkách si můžete vybrat pobytové zájezdy naší cestovní kanceláře téměř ze všech zemí tradičně navštěvovaných našimi turisty. Zájezdy jsou cenově odstupňovány dle poskytovaných služeb. Všem zákazníkům, kteří mají o dovolené rádi dobrodružství, pohyb, poznávání nových zemí, ale zároveň chtějí odpočívat na plážích světových moří, doporučujeme výběr našich kombinovaných zájezdů.

Věříme, že se Vám následující nabídka bude líbit a těšíme se na Vaši návštěvu v naší cestovní kanceláři.

Za cestovní kancelář SONA s.r.o.
Ing. Radana Šubertová

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 32

    JIŽ 32 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU