Zavřít

NOVĚ ZRENOVOVANÉ MOBIL-HOME
LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V KEMPU MARE E PINETA

KEMP MARE PINETA KEMP MARE PINETA

PROHLÉDNOUT
0
Upozornění

Tento pobyt si prohlíží právě 7 osob

Poslední volné 4 mobil home

Informace k pobytu

Lokalita:
Lido degli Estensi
Doprava:
vlastní
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní
Cena od:
2 160 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K POBYTU

POPIS POBYTU

KEMP MARE E PINETA - KOMPLETNĚ ZREKONSTRUOVANÉ UBYTOVÁNÍ - POBYTY S LIBOVOLNÝM NÁSTUPNÍM DNEM A POČTEM NOCÍ

Kemp leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny.

Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází aquacentrum - soustava bazénů (dětské brouzdaliště, dětský bazén s atrakcemi a plavecký bazén 25 m). V termínu od 1.7. do 31.8.2022 je vstup do bazénového centra zpoplatněn. Výše vstupného je 1 EUR na celé dopoledne a 1 EUR na celé odpoledne za osobu. 

V areálu kempu je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba, připojení na internet.

Sportovní hřiště

V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a kvalitní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf (placený). Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetický salon, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže.

Zábava

Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club) asi od 25.5. do 8.9. Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů a kurzů (plavecká škola, kurzy windsurfingu a kanoistiky). Do kempu můžete vzít s sebou svého psa za poplatek.

Prázdninové centrum se nachází v centru městečka Lido degli Estensi, kde najdete obchody, restaurace, diskotéky. Zhruba 800 m od kempu u pláže se nachází malé vodní centrum (větší tobogán a bazén). Poblíž kempu je autobusová zastávka s pravidelným autobusovým spojením do Ravenny a Comaccchio.

Pláže

Pláže jsou prostorné s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti a neplavce. Možnost pronájmu slunečníku a lehátek za poplatek. Přímo na pláži se nachází hřiště na plážový volejbal, basketbalové hřiště a fotbalové hřiště. Pláže jsou volné a neplatí se vstupné.

Ubytování

V kempu Mare e Pineta nabízíme ubytování v našich vlastních mobil-homech. V letech 2020-2022 proběhla kompletní rekonstrukce ubytování u mobil-home typu A a B.

Mobil-home je jednoduché, ale plně funkční ubytování. Mobil-home jsou umístněny ve stínu pinií, asi 200 od aquacentra, 300 m od obchodního centra kempu a 550 m od pláže.

Mobil-home je vybaven pro 5-6 osob. V mobil-home jsou dvě ložnice, malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, sporákem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Každý mobil-home má venku zahradní stolek a židle. Součástí ubytování je také klimatizace. 

Okolí 

San Marino, Benátky, Ravenna, Ferrara, zábavný park Mirabilandia, Comanchio. 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2023 s naší cestovní agenturou. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 35

    JIŽ 35 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové pobyty

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.0
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s Cestovní agenturou od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K POBYTU