0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Marušiči - Chorvatsko
Doprava:
Autobusová
Ubytování:
Apatrmány
Stravování:
polopenze, plná penze
Cena od:
3 500 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Marušiči

Poklidná přímořská vesnička Marušiči je situována ve Střední Dalmácii asi 12 km jižně od města Omiš, 40 km od Splitu a 22 km od Makarské. Je ideální pro všechny, kteří na své dovolené očekávají hlavně klid, pohodu a lenošení uprostřed nádherné přírody. V  Marušiči najdete malý obchod se základními potravinami, 2 restaurace s pizzerií a grilem (v nabídce i rybí speciality). Zhruba cca
2 km leží obec Mimice, ve které je větší obchod s potravinami, stánek s ovocem a zeleninou, pošta a směnárna. Z Marušiči jezdí pravidelně autobus do města Makarská a do města Omiš.

Pláže

Pláže jsou zde kamenité a oblázkové. Mají pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi. Pláže jsou udržované a čisté. Příjemnou
relaxaci a soukromí si můžete užít také v malých zátokách. 

Ubytování

Apartmánový dům leží asi 150 m od pláže ve svažitém terénu. V přízemí domu se nachází velká terasa, které je možno využít pro společné posezení. Kapacita domu je 8 apartmá pro 6 osob. Každé apartmá nabízí překrásný výhled na moře a široké okolí. Cesta k moři vede borovým hájem po svažitém terénu. Ubytování je v pěkných, moderně zařízených a prostorných apartmá pro 6 osob. Apartmá trilo pro 4 - 6 osob má 2 ložnice (ložnice s manželskou postelí a dětská ložnice s palandou), obývací pokoj (rozkládací pohovka), plně vybavenou kuchyňskou linku (lednice, vařič, varná konvice), koupelnu se sprchou a toaletou, klimatizaci a TV. Na místě lze zapůjčit gril nebo si můžete zahrát stolní tenis.

Stravování

Stravování: možnost zakoupení české polopenze za 1 500 Kč/osoba. Jedná se o klasickou českou kuchyni. 

TERMÍN A CENY

OBLAST A MAPA

Dovolená Chorvatsko 2019

Prožijte vaši dovolenou v Chorvatsku v létě 2019. Křišťálově průzračné moře, krásné pláže nebo památky světového významu, takové je Chorvatsko. Nabízíme zájezdy a ubytování v apartmánech, pensionech a hotelích v nejhezčích letoviscích jaderského moře. Velice rádi zařídíme i vaši dovolenou v Chorvatsku na léto 2019 dle vašich přání.
  • ZÁHŘEB hlavní město
  • 29 °C teplota v létě

Chorvatsko 2019 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2019 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2019

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU