0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Itálie - Emilia Romagna
Doprava:
autobusem
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
dle vašeho přání
Cena od:
3 600 Kč

POPIS ZÁJEZDU

Vážení učitelé,

připravili jsme pro Vás novinku pro sezónu 2018. Nabízíme Vám pobyty v našich ubytovacích kapacitách v Itálii v oblasti Emilia Romagna. 

Speciální podmínky

Počet platících žáků 20 až 47 + 2 až 4 osoby doprovodu zdarma.

V případě většího zájmu Vám rádi zašleme barevné fotografie, CD a prospekty poštou.

Kemp Mare e Pineta

Čtyřhvězdičkový kemp Mare e Pineta je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a službami, situovaný v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Kemp se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi a leží 110 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. 

V kempu se nachází 4 bazény pro děti a dospělé, z nichž jeden má vyznačené plavecké dráhy. V areálu kempu je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba aj. Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum nebo máte možnost se zdarma přihlásit do plavecké školy, školy surfování a kanoistiky. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf.

Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetiku, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže. Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club). Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů nebo organizovaných výletů po okolí.

Ubytování

Ubytování: Mobil-home jsou jednoduché, ale plně funkční ubytování. Naše mobil-home  jsou umístěné v příjemném stínu pod stromy, asi 120 m od bazénového centra, 300 m od obchodního centra kempu a asi 550 m od pláže

Typ A je vybaven pro šest osob. Jsou zde dvě ložnice (2+2 lůžka), malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, sporákem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Najdete zde koupelnu (sprchu a toaletu). Každý mobil-home má venku zahradní stolek a židle. 

Typ B je vybaven pro šest osob. Jsou zde dvě ložnice (2+3 lůžka- patrová postel ), malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, sporákem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Najdete zde koupelnu (sprchu a toaletu). Každý mobil-home má venku zahradní stolek a židle. 

Pláže

Pláže: jsou prostorné, písečné, tvořené jemným pískem, s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti a neplavce. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek. Přímo na pláži se nachází hřiště na plážový volejbal, basketbalové hřiště a fotbalové hřiště. Pláže jsou volné a neplatí se vstupné. Placený je pouze plážový servis, pokud si zakoupíte slunečník a lehátko. 

Stravování

Stravování: nabízíme možnost stravování - klasickou českou kuchyni. Můžete si vybrat plnou penzi, která obsahuje snídani, oběd s polévkou, malou svačinku a teplou večeři. Dále plná penze zahrnuje pitný režim (šťávy). Cena plné penze je 1 700 Kč za osobu/pobyt.

Nabízíme také možnost rozšířené polopenze. Stravování zahrnuje snídani, polévku, kterou obdržíte při snídani,  sušenku nebo ovoce a teplou večeři (klasické české jídlo). Cena polopenze je 1400 Kč/pobyt.

Výlety

Fakultativní výlety: Ravenna, Rimini, San Marino, zábavný park Mirabilandia, Benátky, Comacchio. 

CENÍK

OBLAST A MAPA

POPIS UBYTOVÁNÍ

Dovolená Zájezdy pro skupiny 2018

Nabídka zahraničních zájezdů na rok 2018 pro žáky základních a středních škol, organizované skupiny dětí a dospělých, sportovní kluby, zájmové kolektivy a ostatní skupiny. Prohlédněte si naši nabídku skupinových zájezdů a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi pro vás připravíme nabídku i do dalších destinací.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Zájezdy pro skupiny 2018 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 29

    JIŽ 29 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2018 NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2018

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří s námi cestovali alespoň v jednom z těchto roků 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy z katalogu SONA 2018: Kemp Altanea, Kemp Pra delle Torri a Kemp Mare Pineta. Další slevy jsou možné, především slevy na 1. moment, a informace získáte v naší cestovní kanceláři.  Slevy musíte uplatnit při placení zálohy. Nabídky na last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU