0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Lido degli Estensi
Doprava:
Autobusem
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
plná penze - česká kuchyně
Cena od:
7 000 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Dětské tábory v zahraničí

Tábory jsou určené pro děti a mládež od 9 do 25 let. Nabízíme tábory v atraktivním prostředí našich italských kempů s velkým množství vyžití pro děti a mládež od 9 let do 25 let.

Tým: Tábory vedou profesionální vedoucí se  zkušenostmi táborů v zahraničí a přípravou programů. Program: hry a soutěže na pláži i ve vodě,  tvůrčí činnosti, večerní programy, sportovní a taneční aktivity (vodní aerobik, zumba, sportovní turnaje).

Kemp Mare e Pineta

Kemp Mare e Pineta**** je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a službami, situovaný v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Kemp se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi, leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází nové aquacentrum - soustava bazénů (dětské brouzdaliště, dětský bazén s atrakcemi) a plavecký bazén 25 m. V termínu od 1.7. do 31.8. 2020 je vstup do bazénového centra zpoplatněn. Výše vstupného je 1 EUR na celé dopoledne a 1 EUR na celé odpoledne za osobu. 

V areálu kempu je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba, připojení na internet. V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a kvalitní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf (placený). Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetický salon, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže. Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club) cca od 15. 5. do 8. 9. Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů a kurzů (plavecká škola, kurzy windsurfingu a kanoistiky). Kemp organizuje cyklistické výlety (po okolí nebo do historického města Comacchio). Možnost zapůjčení kol. V kempu jezdí zdarma vláček, který můžete využít třeba na cestu na pláž.

Okolí kempu

Prázdninové centrum se nachází v centru městečka Lido degli Estensi, kde najdete obchody, restaurace, diskotéky. Zhruba 800 m od kempu u pláže se nachází malé vodní centrum (větší tobogán a bazén). Poblíž kempu je autobusová zastávka s pravidelným autobusovým spojením do Ravenny a Comaccchio.

Pláže

Pláže jsou prostorné s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti a neplavce. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek za poplatek. Přímo na pláži se nachází hřiště na plážový volejbal, basketbalové hřiště a fotbalové hřiště. Na pláži se vstupné neplatí.

Vyžití v kempech

Bazény, dětské prolézačky, sportovní hřiště (fotbalové,volejbalové -  včetně některých plážových), šlapadla, animační programy, diskotéky.

Program pro děti

Hry a soutěže na pláži i ve vodě,  tvůrčí činnosti, večerní programy, sportovní a taneční aktivity (vodní aerobik, zumba, sportovní turnaje).

Výlety

San Marino a zábavný park Mirabilandia (nejsou v ceně).

Stravování

Klasická česká kuchyně - v ceně tábora je plná penze, která obsahuje snídani, oběd s polévkou a teplou večeři. 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Tábory 2020

Nabízíme letní dětské tábory v zahraničí na rok 2020. Na zahraničních táborech je pro děti připraven bohatý program a mnoho netradičních aktivit. Zajistíme pro vás nejen ubytování, ale také dopravu, delegáta i stravování. Naše kempy v Itálii nabízí skvělé zázemí pro letní tábor v zahraničí - sportovní hřiště, písečné pláže, animační programy pro děti nebo bazény.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Tábory 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 31

    JIŽ 31 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU