0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Itálie - Lido di Estensi
Doprava:
Autobusem
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní nebo plná penze - česká kuchyně
Cena od:
3 600 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Sportovní kurzy v Itálii

V kempu najdete hřiště a technické zázemí pro tyto sporty: fotbal, volejbal, košíková, plavání (bazén 25 m a další menší), volné plochy pro judo, jógu, aerobní cvičení a další. Divadlo s povrchem pro cvičení např.: zumby a podobných sportů.

Kemp Mare e Pineta

Kemp Mare e Pineta**** je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a službami, situovaný v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Kemp se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi, leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází nové aquacentrum - soustava bazénů (dětské brouzdaliště, dětský bazén s atrakcemi) a plavecký bazén 25 m. V termínu od 1.7. do 31.8. 2019 je vstup do bazénového centra zpoplatněn. Výše vstupného je 1 EUR na celé dopoledne a 1 EUR na celé odpoledne za osobu. 

Areál kempu Mare e Pineta

V areálu kempu: je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba, připojení na internet. V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a kvalitní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf (placený). Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetický salon, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže. Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club) od 15. 5. do 8. 9. Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů a kurzů (plavecká škola, kurzy windsurfingu a kanoistiky). Kemp organizuje cyklistické výlety (po okolí nebo do historického města Comacchio). Možnost zapůjčení kol. V kempu jezdí zdarma vláček, který můžete využít třeba na cestu na pláž.

Výlety

San Marino a zábavný park Mirabilandia (nejsou v ceně).

Stravování

Strava: vlastní nebo nabízíme možnost stravování – klasickou českou kuchyni. Můžete si vybrat plnou penzi, která obsahuje snídani, oběd s polévkou a teplou večeři. Cena plné penze je 1 700 Kč za osobu na celý pobyt. Nabízíme také možnost rozšířené polopenze. Stravování zahrnuje: snídani, polévku (kterou obdržíte při snídani) a teplou večeři. Cena polopenze 1 400 Kč za osobu za celý pobyt.

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Sportovní kurzy 2019

Nabízíme letní sportovní kurzy v Itálii na rok 2019. Zajistíme pro vás nejen ubytování, ale také dopravu, služby delegáta i stravování. Naše kempy v Itálii nabízí skvělé zázemí pro sportovní kurzy - sportovní hřiště (pro fotbal, basketbal, volejbal, tenis), dlouhé písečné pláže nebo bazény. Zajistíme i váš sportovní kurz v zahraničí na léto 2019.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Sportovní kurzy 2019 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2019 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2019

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU