0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Itálie - Lido di Estensi
Doprava:
Autobusem
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní nebo plná penze - česká kuchyně
Cena od:
3 600 Kč

POPIS ZÁJEZDU

Sportovní kurzy v Itálii

V kempu najdete hřiště a technické zázemí pro tyto sporty: fotbal, volejbal, košíková, plavání (bazén 25 m a další menší), volné plochy pro judo, jógu, aerobní cvičení a další. Divadlo s povrchem pro cvičení např.: zumby a podobných sportů.

Kemp Mare e Pineta

Kemp Mare e Pineta**** je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a službami, situovaný v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Kemp se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi, leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází čtyři bazény pro děti a dospělé, z nichž jeden má vyznačené plavecké dráhy a je 50 m dlouhý. Do bazénu je nutné používat pokrývku hlavy. Bazény jsou otevřeny cca od 15.5. do 15.9.

Areál kempu Mare e Pineta

V areálu kempu: je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba, připojení na internet (ceny z roku 2014: 1 hodina/1 EUR, 2 hodiny/ 2 EUR, 5 hodin/ 6 EUR). V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a kvalitní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf (placený). Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetický salon, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže. Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club) od 15. 5. do 8. 9. Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů a kurzů (plavecká škola, kurzy windsurfingu a kanoistiky). Kemp organizuje cyklistické výlety (po okolí nebo do historického města Comacchio). Možnost zapůjčení kol. V kempu jezdí zdarma vláček, který můžete využít třeba na cestu na pláž.

Výlety

San Marino a zábavný park Mirabilandia (nejsou v ceně).

Stravování

Strava: vlastní nebo nabízíme možnost stravování – klasickou českou kuchyni. Můžete si vybrat plnou penzi, která obsahuje snídani, oběd s polévkou, malou svačinku a teplou večeři. Cena plné penze je 1 700 Kč za osobu na celý pobyt. Nabízíme také možnost rozšířené polopenze. Stravování zahrnuje snídani, polévku, kterou obdržíte při snídani, sušenku nebo ovoce a teplou večeři (klasické české jídlo ).Cena polopenze 1 400 Kč za osobu za celý pobyt.

CENÍK

OBLAST A MAPA

POPIS UBYTOVÁNÍ

Dovolená Sportovní kurzy 2018

Nabízíme letní sportovní kurzy v Itálii na rok 2018. Zajistíme pro vás nejen ubytování, ale také dopravu, služby delegáta i stravování. Naše kempy v Itálii nabízí skvělé zázemí pro sportovní kurzy - sportovní hřiště (pro fotbal, basketbal, volejbal, tenis), dlouhé písečné pláže nebo bazény. Zajistíme i váš sportovní kurz v zahraničí na léto 2018.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Sportovní kurzy 2018 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 29

    JIŽ 29 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2018 NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2018

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří s námi cestovali alespoň v jednom z těchto roků 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy z katalogu SONA 2018: Kemp Altanea, Kemp Pra delle Torri a Kemp Mare Pineta. Další slevy jsou možné, především slevy na 1. moment, a informace získáte v naší cestovní kanceláři.  Slevy musíte uplatnit při placení zálohy. Nabídky na last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU