0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Francie - Alpe d´Huez
Doprava:
autobus
Ubytování:
studio/ apartmá
Stravování:
vlastní
Cena od:
11 600 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Středisko Alpe d´Huez 

Alpe d´Huez se nachází 60 km východním směrem od Grenoblu, leží v Savojských Alpách, pohoří Grandes Rousses a říká se mu Sluneční ostrov. Stejně tak, jako velké množství slunečních paprsků (až 300 dní v roce), jsou zaručeny i dobré klimatické podmínky, které přispívají k vysoké kvalitě sněhu. Nepřehlédnutelným bodem je vrchol Pic Blanc (3330 m. n. m.), kde si lyžaři užívají sněhových radovánek i v červenci.
Překrásné slunné středisko je ideálním místem pro sportovní vyžití celé rodiny i jednotlivců a je charakteristické svým stálým počasím. Lyžařské terény jsou vhodné pro velmi náročné lyžaře i pro začátečníky. Středisko nabízí téměř 250 km sjezdovek, 50 km běžeckých tratí a 84 lanovek a vleků. 
Alpe d’Huez má své nej, a to nejdelší černou sjezdovku Evropy Sarenne měřící 16 km s převýšením 1600 m. Na sjezdovce Le Tunnel zase projedete 200 m dlouhým osvětleným tunelem vyhloubeným ve skále. Pro snowboar¬disty je připraven kvalitně vybavený snowpark a za zkoušku určitě stojí i večerní lyžování na závodní trati Stade de Slalom.

Středisko nabízí bohaté kulturní a zábavní vyžití – kino, restaurace, bary, vinárny, diskotéky, najdete zde i nákupní centrum, lékařské středisko, poštu, banku, prodejny a půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení a velký sportovní komplex s kurty na squash a tenis, vyhřívaným bazénem, posilovnou, horolezeckou stěnou a spoustou dalších sportovních aktivit. Stejně jako k většině středisek i k tomuto patří nabídka paragli¬dingu, letů helikoptérou a jízdy na sněžných skútrech.

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Lyžařské zájezdy 2019

Zažijte lyžování v Itálii, Rakousku nebo Francii v zimě 2018/2019. Lyžování v horských střediscích za příjemné ceny! Na vaše přání vám rádi zašleme také nabídku dalších lyžařských zájezdů do jiných resortů. Vyražte za sněhem do Alp a užijte si zimní dovolenou s celou rodinou nebo kamarády. Lyžařské zájezdy nabízíme včetně skipasu.
  • PAŘÍŽ hlavní město
  • 5 °C teplota v zimě

Lyžařské zájezdy 2019 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2019 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2019

10 % zaplacení zálohy 30% do 28.2.2019
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU