0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Lido di Adriano
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
apartmá
Stravování:
vlastní
Cena od:
2 000 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Rezidence Belvedere 

Rezidence se nachází v živém a rušném letovisku Lido Adriano, zhruba 10 km od historického města Ravenna, v oblasti Emilia Romagna. Ve městě najdeme obchody, supermarkety, restaurace, ale také bary, kavárny nebo pizzerie. 

Jedná se o šestipatrovou residenci s výtahem, která leží pouze 50 m od krásné písečné pláže. Součástí komplexu je venkovní bazén včetně dětského brouzdaliště (otevřený v období 1. 6. – 15. 9.). Před budovou je udržovaný pás zeleně s dětským hřištěm. 

Ubytování 

Apartmá pro 4-6 osob, který má 2 ložnice (ložnice s manželskou postelí a ložnice s oddělenými lůžky), obývací pokoj s 2 přistýlkami, kuchyň, koupelna se sprchou a toaleta, balkon/terasa s venkovním posezením. 

Parkování je možné v uzavřeném objektu residence do vyčerpání kapacit. 
Za poplatek možnost pronájmu tenisových hřišť, které se nachází hned vedle residence. V blízkosti hotelu je také dětský park.

Pláže

Pláž pouze 50 m od residence, která je široká, písečná (jemný, zlatavý písek) s pozvolným vstupem do moře, vhodná zejména pro rodiny s dětmi a neplavce. Plážový servis se poskytuje za poplatek. 

Strava

Vlastní nebo v restauracích s nabídkou místních specialit.  

Výlety 

Největší italský zábavný park Mirabilandia leží zhruba 20 km od letoviska Lido Adriano. Park se skládá z části Mirabilandia Park o rozloze 30 ha a vodního zábavního parku Mirabilandia Beach o rozloze 10 ha. Orientační cena vstupného z roku 2020 pro dospělého je 36 EUR na den a pro děti 28 EUR do 140 cm.  
Důležité přístavní město Ravenna s řadou významných historických památek leží zhruba 10 km od Lido Adriano. Láká především na své raně křesťanské památky zapsané na seznam UNESCO (bazilika San Vitale, mauzoleum Gally Placidie). 

TERMÍN A CENY

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2020

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2020 s naší cestovní kanceláří. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2020 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU