0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Lido degli Estensi
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní
Cena od:
1 500 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

ITÁLIE - poznávací zájezd (Ferrara, Ravenna, Benátky, Padova) s koupáním v moři

Ubytování: Lido di Spina - Kemp Mare e Pineta 

Vydejte se s námi poznávat krásná místa v severní Itálii. V průběhu zájezdu navštívíme překrásná města – Ferraru, Ravennu, Benátky, Padovu a budeme odpočívat a koupat se v Jaderském moři. 

Program

1. den - Odjezd v odpoledních nebo podvečerních hodinách z ČR. 

2. den - Dopoledne příjezd do Itálie do kempu Mare Pineta, ubytování v mobil-homech, volný program (relaxace, procházky po okolí, sport). 

3. - 6. den – Výlety a návštěva historických a zajímavých míst (Ravenna, Ferrara, Benátky, Padova). 

Ravenna: důležité přístavní město s řadou významných historických památek, láká především na své raně křesťanské památky zapsané na seznam UNESCO (bazilika San Vitale, mauzoleum Gally Placidie). 

Ferrara: historické město s bohatou minulostí dynastie d´Este, které je zapsáno na seznam UNESCO. Město je obklopeno 9 km dlouhými renesančními hradbami a je zde několik velmi půvabných míst. Nejzajímavější je historické jádro město s renesančními paláci ze 14. a 15. století, katedrála a palác vládce. Nedaleko od centra leží monumentální pevnost (Castello Estense) s věžemi, vodním příkopem, padacími mosty a vysokými hradbami. 

Benátky:  se řadí mezi nejkrásnější světová města a jsou na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Město leží na 118 ostrůvcích, které jsou oddělené více jak 150 kanály, přes které se klene asi 400 mostů různých velikostí. Největším kanálem je Canal Grande (Velký kanál), přes který vede pouze čtyři mosty (nejstarší a nejhezčí Ponte di Rialto). Nejznámějším a nejnavštěvovanějším místem v Benátkách je náměstí Sv. Marka s velkolepou bazilikou sv. Marka, zvonice sv. Marka a Dožecí palác. Ve městě je velké množství paláců, kostelů, kanálů a nejrůznějších zákoutí, které mají jedinečnou atmosféru. 

Padova: krásné starobylé město, ve kterém sídlí slavná univerzita z roku 1222.  V centru města najdeme mnoho historických staveb a uměleckých památek (bazilika sv. Antonína, františkánský klášter, náměstí Prato della Valle). Město je proslulé nejen svými památkami, ale i nejstarší evropskou botanickou zahradou Orto Botanico di Padova z roku 1545. 

7. – 8. den - Volný program, koupání v moři. Možnost zakoupení fakultativních výletů po okolí v místě pobytu (návštěva zábavného parku Mirabilandia, výlet do nejstaršího státu světa do San Marina, návštěva Comacchio – město v zálivu protkané vodními kanály…). 

9. den – úklid ubytování, volný program, odjezd v podvečerních hodinách.

10. den - Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Program je možné upravit dle vašeho přání a vašich požadavků.

Zkrácené pobyty v Itálii v kempu Mare e Pineta 

Připravili jsme pro Vás ubytování na libovolný počet nocí a libovolný nástupní den v Itálii v kempu Mare e Pineta. 

Cyklozájezdy s pobytem u moře 

Pojeďte s naší CK na pohodové nenáročné cyklovýlety do severní Itálie za doprovodu autobusu a užijte si koupání u moře. 

Ubytování v kempu Mare e Pineta v letovisku Lido di Spina v mobil-home. Máme pro Vás připravené celodenní vyjížďky na kole, ale také dopolední a odpolední cykloprogramy.

Zájezd je vhodný pro každého cyklistu, ale může se ho také zúčastnit kdokoliv i bez kola (pojede autobusem) a navštívit tak všechny zajímavosti a místa. 

Podrobné informace získáte v naší kanceláři. 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2020

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2020 s naší cestovní kanceláří. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2020 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU