0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Caorle - Altanea
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
apartmá
Stravování:
bez stravy
Cena od:
900 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Caorle - Lido Altanea 

Letovisko Caorle Lido Altanea je nejnovější částí jednoho z nejoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře. Najdete zde nové obchodní centrum, supermarket, restaurace a kavárny. Je zde vybudovaná síť cyklostezek vhodná pro rodiny s dětmi na kolo, brusle nebo koloběžky. Za většími nákupy nebo do aquaparku Aquafollie se můžete vydat do Caorle. 

Ubytování 

Nadstandardně vybavené apartmány jsou pěkně zařízeny s koupelnou, kuchyňským koutem, wifi-připojením k internetu, klimatizací, TV/SAT, trezorem, fénem, kávovarem a vyhrazeným nekrytým parkováním. 
Typy apartmá: Bilo pro 4-5 osob: 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby; některé apartmány jsou dvoupodlažní, kdy ve 2. podlaží je ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa či předzahrádka
Trilo pro 6-7 osob: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží jsou obě ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa či předzahrádka 

Pláže 

Residence se nachází cca 350 m od pláže. Můžete využít turistický vláček, který vás zdarma doveze na pláž a zpátky. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. 

Doprava 

Doprava: vlastní nebo autobusem cena od 1 890 Kč za osobu. 

Pořadatel zájezdu: NEV-DAMA obchodní značka CK Fischer a. s. 

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2020

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2020 s naší cestovní kanceláří. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 30

    JIŽ 30 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2020 NEZÁVAZNĚ POPTAT

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU