0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Lido degli Estensi
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
vlastní
Cena od:
3 600 Kč

POPIS ZÁJEZDU

KEMP MARE E PINETA - NOVINKA 2018 - NOVÉ AQUACENTRUM

Kemp leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny.

Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází nová soustava bazénů (v provozu od 1.6.2018) a plavecký bazén. Bazény jsou otevřeny cca od 15.5. do 15.9. 

V areálu kempu je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba, připojení na internet (ceny: 1 hodina/1 EUR, 2 hodiny/ 2 EUR, 5 hodin/ 6 EUR).

Sportovní hřiště

V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a kvalitní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf (placený). Pokud máte chuť pouze relaxovat, navštivte v kempu kosmetický salon, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže.

Zábava

Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club) od 25.5. do 8.9. Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů a kurzů (plavecká škola, kurzy windsurfingu a kanoistiky). V kempu jezdí vláček zdarma, můžete ho využít třeba na cestu na pláže. Do kempu můžete vzít s sebou svého psa za poplatek (cenu vám sdělíme v kanceláři).

Prázdninové centrum se nachází v centru městečka Lido degli Estensi, kde najdete obchody, restaurace, diskotéky. Zhruba 800 m od kempu u pláže se nachází malé vodní centrum (větší tobogán a bazén). Poblíž kempu je autobusová zastávka s pravidelným autobusovým spojením do Ravenny a Comaccchio.

Pláže

Pláže jsou prostorné s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti a neplavce. Možnost pronájmu slunečníku a lehátek za poplatek. Přímo na pláži se nachází hřiště na plážový volejbal, basketbalové hřiště a fotbalové hřiště. Pláže jsou volné a neplatí se vstupné.

Ubytování

Mobil-home je jednoduché, ale plně funkční ubytování. Mobil-home jsou umístněny ve stínu pod stromy, asi 120 od bazénů, 300 m od obchodního centra kempu a 550 m od pláže.

Mobil-home je vybaven pro šest osob. V mobil-home jsou dvě ložnice, malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, sporákem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Každý mobil-home má venku zahradní stolek a židle.

Výlety

Kemp se nachází poblíž několika historických měst a zábavního parku Mirabilandia (u Ravenny). V místě pobytu organizuje kemp různé výlety (Benátky 26 EUR; San Marino 24 EUR; Ferrara 13 EUR; Comacchio 6,5 EUR; Mirabilandia doprava 10 EUR + vstup 29,5 EUR; delta řeky Pádu/ ostrov Lásky, lodí 24 EUR). Naše cestovní kancelář není organizátorem výletů a z těchto důvodů, nemůžeme garantovat ceny a kvalitu služeb.

CENÍK

OBLAST A MAPA

POPIS UBYTOVÁNÍ

Dovolená Itálie 2018

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2018 s naší cestovní kanceláří. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2018 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 29

    JIŽ 29 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2018 NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2018

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří s námi cestovali alespoň v jednom z těchto roků 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy z katalogu SONA 2018: Kemp Altanea, Kemp Pra delle Torri a Kemp Mare Pineta. Další slevy jsou možné, především slevy na 1. moment, a informace získáte v naší cestovní kanceláři.  Slevy musíte uplatnit při placení zálohy. Nabídky na last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU