0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Caorle - Altanea
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
apartmá
Stravování:
bez stravy
Cena od:
900 Kč

POPIS ZÁJEZDU

Caorle - Lido Altanea 

Letovisko Caorle Lido Altanea je nejnovější částí jednoho z nejoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře. Najdete zde nové obchodní centrum, supermarket, restaurace a kavárny. Je zde vybudovaná síť cyklostezek vhodná pro rodiny s dětmi na kolo, brusle nebo koloběžky. Za většími nákupy nebo do aquaparku Aquafollie se můžete vydat do Caorle. 

Ubytování 

Nadstandardně vybavené apartmány jsou pěkně zařízeny s koupelnou, kuchyňským koutem, wifi-připojením k internetu, klimatizací, TV/SAT, trezorem, fénem, kávovarem a vyhrazeným nekrytým parkováním. 
Typy apartmá: Bilo pro 4-5 osob: 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby; některé apartmány jsou dvoupodlažní, kdy ve 2. podlaží je ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa či předzahrádka
Trilo pro 6-7 osob: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží jsou obě ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa či předzahrádka 

Pláže 

Residence se nachází cca 350 m od pláže. Můžete využít turistický vláček, který vás zdarma doveze na pláž a zpátky. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. 

Doprava 

Doprava: vlastní nebo autobusem cena od 1 890 Kč za osobu. 

Pořadatel zájezdu: NEV-DAMA obchodní značka CK Fischer a. s. 

CENÍK

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2018

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2018 s naší cestovní kanceláří. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2018 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 29

    JIŽ 29 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

Slevy na sezónu 2018 NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky
více informací o slevách
Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2018

7 % zaplacení zálohy 50% do 31.1.2018
5 % zaplacení zálohy 50% do 28.2.2018
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří s námi cestovali alespoň v jednom z těchto roků 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy z katalogu SONA 2018: Kemp Altanea, Kemp Pra delle Torri a Kemp Mare Pineta. Další slevy jsou možné, především slevy na 1. moment, a informace získáte v naší cestovní kanceláři.  Slevy musíte uplatnit při placení zálohy. Nabídky na last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU