0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Trogir (Střední Dalmácie)
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
apartmá
Stravování:
vlastní
Cena od:
2 500 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Seget Vranjica (Trogir) ve Střední Dalmácii  

Krásné malebné letovisko Seget Vranjica se nachází 5 km od historického města Trogir. Najdete zde vše potřebné pro strávení Vaší klidné dovolené - restaurace, obchody, supermarket, obchody se suvenýry, bary na pláži, stánky s ovocem a zeleninou, stánky se zmrzlinou, dětská a sportovní hřiště, vodní sporty, půjčovnu kol, lodní taxi do Trogiru, večerní zábava aj.  

Tato oblast láká především členitým pobřežím s kouzelnými zátokami a zářícími bělostnými drobnými oblázky s pískem. 

Doporučujeme navštívit město Trogir, jehož historické jádro je zapsané na seznamu světového dědictví  UNESCO. Krásně zachovalé historické centrum města leží na ostrově u břehu a s pevninou je spojuje krátký most.  

Ubytování v apartmánech Viktorija 

Dvoupatrová vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-6 osob, které jsou umístěné v přízemí a v prvním patře.  

Studio pro 2 osoby se nachází v prvním patře s balkonem. Je vybaveno obývacím pokojem s ložnicí a kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení.  

Studio pro 2-3 osoby se nachází v prvním patře s balkonem (s částečným výhledem na moře). Je vybaveno obývacím pokojem s ložnicí, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení. 

Studio pro 2-3 osoby se nachází v přízemí s terasou. Je vybaveno obývacím pokojem s ložnicí, rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 10 let a kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení. 

Studio pro 2-3 osoby se nachází v podkroví (vintage styl) s balkonem a výhledem na moře. Je vybaveno obývacím pokojem s ložnicí, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení. 

Apartmá pro 4-6 osob se nachází v prvním patře s balkonem a výhledem na moře. Je vybaveno 2 ložnicemi s manželskými postelemi, obývacím pokojem s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení. 

Dvoupodlažní luxusní apartmá pro 4 osoby s balkonem a terasou s částečným výhledem na moře. Je vybaveno ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s gaučem pro 2 děti a kuchyňským koutem (myčka, pračka, mikrovlnka), 2x koupelnami se sprchou a toaletou, klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení. 

Stravování 

vlastní. Můžete si vařit v kuchyňském koutu, který je plně vybavený.  

Pláže 

100 m od oblázkové pláže od apartmá.   

Doprava

Vlastní nebo autobusem.  

Výlety po okolí 

Historické město Trogir nebo Split; lodní výlet na Hvar, Brač, národní park Krka 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Chorvatsko 2020

Prožijte vaši dovolenou v Chorvatsku v létě 2020. Křišťálově průzračné moře, krásné pláže nebo památky světového významu, takové je Chorvatsko. Nabízíme zájezdy a ubytování v apartmánech, pensionech a hotelích v nejhezčích letoviscích jaderského moře. Velice rádi zařídíme i vaši dovolenou v Chorvatsku na léto 2020 dle vašich přání.
  • ZÁHŘEB hlavní město
  • 29 °C teplota v létě

Chorvatsko 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 31

    JIŽ 31 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU