0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Makarska (Makarská riviéra)
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
apartmá
Stravování:
vlastní
Cena od:
3 000 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Makarska na Makarské riviéře 

Srdcem Makarské riviéry je přímořské letovisko Makarska. Přístavní město s bohatou historií, řadou kulturních památek, ale i velmi známou kulisovou horského masivu Biokovo. Letovisko má krásné oblázkové pláže lemované vysokými borovicemi. U pláží jsou sprchy, občerstvení, restaurace, dětský park, půjčovna lehátek, slunečníků i vodních šlapadel.  

Přístav s širokou palmovou promenádou, historické centrum i starobylé kamenné uličky zvou k procházkám a slibují prožít nezapomenutelné chvíle. Makarska nabízí mnoho restaurací, barů, kaváren, obchodů, dětských parků i sportovního vyžití. Je také výchozím bodem. Makarska je také výchozím bodem pro mnoho lodních výletů na protilehlé ostrovy. Z přístavu města Makarska jezdí také trajekt na Brač.  

Ubytování ve vila Palma 

Vila se nachází na klidném místě 300 m od centra Makarska. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-6 osob s klimatizací, TV/SAT, WIFI připojení, parkování, grilování.  

Aparmá (70m2pro 5-6 osob s terasou se zahradním nábytkem. Je vybaveno 2 ložnicemi s manželskými postelemi a samostatným lůžkem, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, 2 koupelnami (sprchový kout/vana s toaletou, pračka), plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, sporák/trouba, kávovar, mikrovlnka, myčka, konvice).  

Aparmá (60m2) pro 4-5 osob s terasou se zahradním nábytkem. Je vybaveno 2 ložnicemi s manželskými postelemi a samostatným lůžkem, 2 koupelnami (sprchový kout/vana s toaletou, pračka), plně vybaveným kuchyňským koutem (lednička, sporák/trouba, kávovar, mikrovlnka, myčka, konvice) 

Aparmá (42m2) pro 3 osoby s balkonem (zahradní nábytek) a výhledem na moře. Je vybaveno ložnicí s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnou (sprchový kout a toaletou, pračka), plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, lednička, kávovar, konvice).    

Apartmá (35m2) pro 2 osoby s balkonem (zahradní nábytek). Je vybaveno ložnicí s manželskou postelí, koupelnou (sprchový kout s toaletou, pračka), plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, kávovar, konvice). 

Aparmá (35m2) pro 2-3 osoby s balkonem (zahradní nábytek). Je vybaveno ložnicí s manžeslkou postelí a samostatným lůžkem, koupelnou (sprchový kout s toaletou, pračka), plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, kávovar, konvice). 

Stravování 

Vlastní. Můžete si vařit v kuchyňském koutu, který je plně vybavený. 

Pláže  

Je vzdálená cca 800 m od ubytování. 

Doprava 

Vlastní nebo autobusem.  

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Chorvatsko 2020

Prožijte vaši dovolenou v Chorvatsku v létě 2020. Křišťálově průzračné moře, krásné pláže nebo památky světového významu, takové je Chorvatsko. Nabízíme zájezdy a ubytování v apartmánech, pensionech a hotelích v nejhezčích letoviscích jaderského moře. Velice rádi zařídíme i vaši dovolenou v Chorvatsku na léto 2020 dle vašich přání.
  • ZÁHŘEB hlavní město
  • 29 °C teplota v létě

Chorvatsko 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 31

    JIŽ 31 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU