0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Zaostrog (Makarská riviéra)
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
bungalov nebo pokoj
Stravování:
polopenze
Cena od:
4 990 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Zaostrog na Makarské riviéře  

Malé klidné letovisko leží zhruba 30 km jižně od města Makarska. Letovisko je ideální volba pro turisty preferující klidnou dovolenou bez velkých hotelů i nočního života a raději vyhledávající příjemné místo s domácí atmosférou. Tato oblast láká především krásnými písečnými a oblázkovými plážemi, které lemují borovicové háje a olivovníky.  

Najdete zde vše potřebné pro strávení Vaší příjemné dovolené - restaurace, obchody, supermarket, obchody se suvenýry, stánky s ovocem a zeleninou aj.  

Ubytování v resortu Dalmacija  

Menší areál ležící přímo u pláže a rozprostírající se na ploše cca 14 500 m2. Ideální místo pro milovníky přírody, krásného koupání a pro nenáročné.  

V areálu kempu je recepce s WIFI připojením, restaurace, obchod, venkovní posezení s krbem, parkoviště, plážový bar. Hosté mají k dispozici dětské hřiště, stolní tenis, půjčovnu kol, plážový volejbal, široká nabídka lodních výletů.  

Nabízíme zde ubytování v bungalovech pro 3-4 osoby nebo v pavilonech klimatizované pokoje pro 2-4 osoby.  

Bungalov (20m2pro 3-4 osoby s terasou a venkovním posezením. Je vybaven manželskou postelí (s oddělitelnými lůžky), patrovou postelí, TV/SAT, klimatizace, sociální zařízení (sprchový kout s toaletou), parkování u bungalovu.  

Pokoj pro 2 osoby je vybaven manželskou postelí, sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizace.   

Pokoj pro 2 osoby s balkonem. Je vybaven manželskou postelí, sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizací, balkonem s venkovním posezením.  

Pokoj pro 3-4  osoby je vybaven manželskou postelí, 3. a 4. lůžko formou palandy nebo pevných lůžek, sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizací, balkonem s venkovním posezením.  

Stravování  

V ceně je polopenze v restauraci, která se nachází v areálu. Snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu (polévka, salát a jeden nápoj v ceně - víno, pivo, nealko).

Pláž  

Přímo u krásné široké oblázkové pláže, která se táhne po celé délce resortu.  

Doprava 

Vlastní nebo autobusem.  

Tipy na výlety 

Letovisko Gradac nebo Drvenik; lodní výlet na ostrov Korčula, Hvar nebo poloostrov Pelješac; Bačinská jezera; výlet do Bosny a Hercegoviny (vodopády Kravica, Mostar, Medjugorje). 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Chorvatsko 2020

Prožijte vaši dovolenou v Chorvatsku v létě 2020. Křišťálově průzračné moře, krásné pláže nebo památky světového významu, takové je Chorvatsko. Nabízíme zájezdy a ubytování v apartmánech, pensionech a hotelích v nejhezčích letoviscích jaderského moře. Velice rádi zařídíme i vaši dovolenou v Chorvatsku na léto 2020 dle vašich přání.
  • ZÁHŘEB hlavní město
  • 29 °C teplota v létě

Chorvatsko 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 31

    JIŽ 31 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU