0

Informace k zájezdu

Lokalita:
Drvenik (Makarská riviéra)
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
hotel Ivando
Stravování:
polopenze
Cena od:
6 500 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K ZÁJEZDU

POPIS ZÁJEZDU

Drvenik na Makarské riviéře

Městečko Drvenik je velmi příjemné letovisko s malým přístavem na Makarské riviéře. Patří mezi perly Jaderského pobřeží. Město leží zhruba 70 km jižně od Splitu a 130 km severozápadně od Dubrovníku. Drvenik se skládá ze dvou zátok - Dolnja Vala a Gornja Vala, které jsou od sebe vzdálené 10 min. pěší chůze. Malé obchůdky, restaurace a další turistické zajímavosti Vám jistě zpestří procházky po Drveniku.

Ubytování v Hotel Ivando

hotel Ivando **** nabízí 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout s toaletou), minibarem, TV/SAT, klimatizací, balkonem (s přímým nebo bočním výhledem na moře). Na druhém patře můžete využít společnou kuchyňku.

Stravování

Polopenze v hotelové restauraci je servírovaná. Snídaně je formou švédského stolu a večeře (výběr ze tří jídel) se skládá z předkrmu, hlavního jídla, salátového bufetu, dezertu a nápoje (na výběr pivo, víno, nelko - 2 dcl).

Pláž

hotel se nachází 50 m od oblázkové pláže, stíněné borovicemi. Vstup do moře je pozvolný. Najdete zde krásné zátočiny a malé pláže, kde si budete moci vychutnat větší soukromí. Pro náročnější plavce jsou zde i skalnatá místa. 

Doprava

autobusem nebo vlastní (parkování u hotelu zdarma).

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Chorvatsko 2020

Prožijte vaši dovolenou v Chorvatsku v létě 2020. Křišťálově průzračné moře, krásné pláže nebo památky světového významu, takové je Chorvatsko. Nabízíme zájezdy a ubytování v apartmánech, pensionech a hotelích v nejhezčích letoviscích jaderského moře. Velice rádi zařídíme i vaši dovolenou v Chorvatsku na léto 2020 dle vašich přání.
  • ZÁHŘEB hlavní město
  • 29 °C teplota v létě

Chorvatsko 2020 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 31

    JIŽ 31 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové zájezdy

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

  • ČLEN SKUPINY Travel Agency

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2020

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2020
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s CK SONA od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K ZÁJEZDU