Zavřít

NOVĚ ZRENOVOVANÉ MOBIL-HOME
LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ V KEMPU MARE E PINETA

KEMP MARE PINETA KEMP MARE PINETA

PROHLÉDNOUT
0

Informace k pobytu

Lokalita:
Itálie - Emilia Romagna
Doprava:
dle vašeho přání
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
dle vašeho přání
Cena od:
2 000 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K POBYTU

POPIS POBYTU

Speciální podmínky pro skupiny a kolektivy 

Bonus při 10 platících osobách je 1 osoba ZDARMA

Kemp Mare e Pineta - novinka - kompletně zrekonstruované ubytování 

Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře. V kempu se nachází aquacentrum - soustava bazénů (dětské brouzdaliště, dětský bazén s atrakcemi a plavecký bazén 25 m). V termínu od 1.7. do 31.8.2022 je vstup do bazénového centra zpoplatněn (1EUR/vstup). 

Vybavení a služby

V kempu je restaurace, pizzerie, snack bar u bazénu, bar na pláži, prodejna potravin, obchod s ovocem a zeleninou, novinový stánek, možnost připojení na internet a lékařská služba. V kempu jsou dětské koutky s prolézačkami a moderní sociální zařízení (sprchy, dřezy na nádobí a prádelna). Je možné navštívit kosmetický salón, kadeřnictví a wellness centrum (sauna, solárium, masáže). 

Sportovní hřiště 

Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum nebo máte možnost se zdarma přihlásit do plavecké školy, školy surfování a kanoistiky. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušejte lukostřelbu, minigolf.

Zábava

V hlavní sezóně probíhají denně animační programy pro děti a dospělé. Jsou organizovány sportovní a taneční kurzy - lekce vodního aerobiku, zumby, jógy, hodiny spinningu. Večer se konají večery s hudebním nebo tanečním vystoupením, volba miss kempu a diskotéky. Děti mohou navštěvovat miniklub (místnost pro stolní hry, malování, zpívání, čtení, hraní, tvoření).  

Ubytování v mobil-home

V roce 2020-2021 proběhla kompletní rekonstrukce našich mobil-home.  

Mobil-home je jednoduché, ale plně funkční ubytování. Mobil-home jsou umístněny ve stínu pinií, asi 200 od aquacentra, 300 m od obchodního centra kempu a 550 m od pláže.

Mobil-home je vybaven pro 5-6 osob. V mobil-home jsou dvě ložnice, malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, vařičem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Každý mobil-home má venku zahradní stolek a židle. Součástí ubytování je také klimatizace. 

Pláž

Široká písečná pláž tvořená jemným pískem s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je možné si zahrát plážový volejbal či plážový tenis, basketbal, bowling nebo využít kánoe a loďky.  

Okolí 

Ravenna, Rimini, San Marino, zábavný park Mirabilandia, Benátky, Comacchio. 

TERMÍN A CENY

POPIS UBYTOVÁNÍ

OBLAST A MAPA

Dovolená Pobyty pro skupiny

Nabídka zahraničních pobytů na rok 2023 pro žáky základních a středních škol, organizované skupiny dětí a dospělých, sportovní kluby, zájmové kolektivy a ostatní skupiny. Prohlédněte si naši nabídku skupinových pobytů a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi pro vás připravíme nabídku i do dalších destinací.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Pobyty pro skupiny EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 35

    JIŽ 35 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové pobyty

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.0
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s Cestovní agenturou od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K POBYTU