Zavřít

NOVĚ ZRENOVOVANÉ MOBIL-HOME
V KEMPU MARE E PINETA

KEMP MARE PINETA KEMP MARE PINETA

PROHLÉDNOUT
0

Informace k pobytu

Lokalita:
Caorle - Severní Jadran
Doprava:
vlastní nebo autobus
Ubytování:
mobil-home
Stravování:
bez stravy
Cena od:
4 000 Kč
NEZÁVAZNĚ POPTAT MÁM DOTAZ K POBYTU

POPIS POBYTU

Kemp Pra´ delle Torri

Kemp Pra´ delle Torri je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Jaderského moře u města Caorle, 60 km severně od Benátek. Kemp Pra ´delle Torri je oklasifikován čtyřmi hvězdami, které zaručují maximální komfort a nejvyšší úroveň. Prázdninové centrum se rozkládá na ploše 53 ha, na které najdete kompletní vybavení pro turisty – obchodní centrum, divadlo, tři restaurace, bazény se sladkou vodou, minigolf, hřiště na kopanou, volejbal a golf, dětské koutky. Hitem pro každého návštěvníka bude jistě systém bazénů s tobogánem, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování.

Vodní centrum

Vodní centrum se skládá ze dvou částí. V jeho přední části najdete tobogán, perličkovou lázeň a velký bazén nepravidelného tvaru (viz fotografie). Ve vzdálenější části vodního centra najdete dva bazény (pro dospělé a děti). Menší bazén je předehřívaný. Což je výhodou především v mimosezonních termínech. V areálu kempu se nachází další dva bazény pro děti a dospělé návštěvníky.

Sportovní centrum

Pro vaše další vyžití je zde sportovní centrum s fotbalovým, volejbalovým, basketbalovým a tenisovým hřištěm. Mimo tenisových kurtů jsou všechna sportoviště přístupná zdarma. Kemp nabízí organizovaný program po celý den. Aerobic na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, taneční kurzy a pod. Večer začíná program pro děti, dospělé a končí noční diskotékou. Vlastní vodní centrum vám umožní potápěčský výcvik a hry na tobogánech.

Ubytování v mobil-homech

V nabídce jsou různé typy ubytování. Obecně se jedná o mobil-home, která má dvě ložnice, kde jsou 2 a 3 lůžka, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby. Najdete zde i sociální zařízení (sprcha, WC). Dále je zde stolek a židle pro posezení venku. Počet lůžek je max. 6. 

Pláže: Písečné s pozvolným vstupem do moře, jsou tedy vhodné i pro děti. Na pláže se neplatí vstupné.

Stravování

Strava: Vlastní – možnost vaření v mobil-home, nákupy můžete uskutečnit v supermarketu, který je přímo v areálu kempu. Stravovat se můžete také v restauracích, které se nachází v areálu kempu.

Doprava

Doprava: vlastní nebo autobus.

Okolí 

Benátky, aquapark v Caorle, Caorle, Gardaland, Verona, Padova, Terst, Portogruaro.

Pořadatel zájezdu: Azzuro s. r. o., cestovní kancelář


TERMÍN A CENY

OBLAST A MAPA

Dovolená Itálie 2022

Itálie je zemí s bohatou historií a krásnými rozlehlými plážemi. Kvalitní ubytování a čisté pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Užijte si dovolenou v Itálii v létě 2022 s naší cestovní agenturou. Specializujeme se předveším na kempy a apartmány v oblasti Jaderského moře. Velice rádi pro vás připravíme i zájezd dle vašich přání.
  • ŘÍM hlavní město
  • 35 °C teplota v létě

Itálie 2022 EMAILEM

  • NÁCHOD Franšíza CK Fischer

  • PŘES 15 000 spokojených zákazníků

  • 33

    JIŽ 33 LET cestujete s námi

  • SLEVY + AKCE na skupinové pobyty

  • VÍCE NEŽ 300 cestovních kanceláří

Zavřít

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Zavřít

Využijte jednu nebo více slev SLEVY NA SEZÓNU 2022

10 % zaplacení zálohy 30% do 29.2.2022
5 % sleva pro seniory (osoby starší 60 let)
3 % pro stálé zákazníky

Sleva pro stálého zákazníka - platí pro klienty, kteří se min. 1x účastnili zájezdu s Cestovní agenturou od roku 2015 (zákazník musí prokázat účast na zájezdu).

Slevy poskytujeme pouze na zájezdy do kempu Mare e Pineta. Maximální výše slevy je 15%. Slevy musíte uplatnit při zaplacení zálohy. Nabídky last moment není možné kombinovat s těmito slevami.

Ostatní slevy k jiným ubytovacím kapacitám najdete v ceníku.

Zavřít

Zeptejte se na cokoliv DOTAZ K POBYTU